Şampiyonlar Ligi Maçları Hangi Kanalda?

2023 - 2024

Dünyanın en popüler futbol turnuvası olan Şampiyonlar Ligi, her yıl milyonlarca futbolsever tarafından takip ediliyor. Türkiye’de de büyük bir ilgi gören Şampiyonlar Ligi maçlarının hangi kanalda yayınlanacağı, futbolseverlerin merak ettiği konuların başında geliyor.

2023-2024 sezonu Şampiyonlar Ligi maçlarının yayıncı kuruluşu EXXEN’dir. EXXEN, Türkiye’de dijital yayıncılık alanında faaliyet gösteren bir platformdur. Şampiyonlar Ligi maçlarının yanı sıra, UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarının da yayın haklarını elinde bulundurmaktadır.

EXXEN, Şampiyonlar Ligi maçlarını canlı olarak yayınlıyor. Ayrıca, maçların özetlerini ve tekrarlarını da EXXEN’den izleyebilirsiniz.

galatasaray molde maçı hangi kanalda?

EXXEN’e abone olmak için, EXXEN’in resmi web sitesini ziyaret edebilir veya mobil uygulamasını indirebilirsiniz. EXXEN’e abone olmak için kredi kartı veya banka kartı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir.

EXXEN’e abone olduktan sonra, Şampiyonlar Ligi maçlarını EXXEN’in web sitesinde veya mobil uygulamasında izleyebilirsiniz.

EXXEN’e abone olmadan Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemek mümkün değildir.

Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın hakları, 2023-2024 sezonu için EXXEN ile 3 yıllığına imzalanmıştır. Bu nedenle, 2023-2024 sezonu boyunca Şampiyonlar Ligi maçlarının EXXEN’den canlı olarak izlenebileceğini söyleyebiliriz.

Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın haklarının EXXEN’e verilmesi, futbolseverler tarafından olumlu karşılandı. EXXEN’in, Şampiyonlar Ligi maçlarını kaliteli bir şekilde yayınlayacağına ve futbolseverlerin beğenisini kazanacağına inanılıyor.

Yorum yapın